<![CDATA[Torturi evenimente @ Torturi aniversare]]> http://www.ladolceria.ro/torturi-aniversare.html Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000 MageWorx SEO Suite (http://www.mageworx.com/) http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Tort de Paste Iepuras]]> http://www.ladolceria.ro/tort-de-paste-iepuras-421.html Tort de Paste Iepuras

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort Eroii in Pijama – Pisoi, Soparla, Bufnita]]> http://www.ladolceria.ro/tort-eroii-in-pijama-pisoi-soparla-bufnita.html Tort Eroii in Pijama – Pisoi, Soparla, Bufnita in costumele lor de eroi nocturni. Comanda acum si ai livrare gratuita la tortul cu eroii in pijama, oriunde in Bucuresti.

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort burlacite O sa fi mireasa]]> http://www.ladolceria.ro/tort-burlacite-o-sa-fi-mireasa.html Tort burlacite O sa fi mireasa

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort petrecerea burlacitelor Sex Time]]> http://www.ladolceria.ro/tort-petrecerea-burlacitelor-sex-time.html Cel mai haios cadou si tort pentru petrecerea burlacitelor. Comanda un tort pentru petrecerea burlacitelor, pentru prietena ta. O petrecere de burlacite super reusita. Pentru a se respecta proportiile din poza dar si aspectul, cantitatea minima recomandata este de 3 Kg.

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort party burlacite]]> http://www.ladolceria.ro/tort-party-burlacite.html Tort party burlacite

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort magarusul Eeyore]]> http://www.ladolceria.ro/tort-magarusul-eeyore.html

Tort magarusul Eyore.

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort magarusul Eeyore sau Aiurel]]> http://www.ladolceria.ro/tort-magarusul-eeyore-sau-aiurel.html Eeyore sau Aiurel este un magarus de culoare tacuta: bleu spre gri, precum cerul - cand nici nu ploua, dar nici nu e soare. La fel este si firea lui, pentru ca Aiurel nu este nici fericit, nici trist, este doar...aiurit. Trebuie stiut ca Aiurel este foarte inteligent, dar prefera sa pastreze asta pentru el.

Price:311,92 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort patrula catelusilor]]> http://www.ladolceria.ro/tort-patrula-catelusilor.html Patrula Căţeluşilor este un desen animat de acţiune şi aventură pentru preşcolari, cu o patrulă de coastă care are în rol principal şase căţeluşi eroici: Chase, Marshall, Rocky, Zuma, Rubble şi Skye, conduşi de Ryder, un puşti de 10 ani priceput la tehnologie. Cu un amestec unic de abilităţi de rezolvare a problemelor, vehicule cool şi grămezi de umor canin, Patrula Căţeluşilor lucrează împreună în misiuni de salvare riscante, că să protejeze comunitatea Golfului Aventurii.

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort masina Bucsa]]> http://www.ladolceria.ro/tort-masina-bucsa.html

Tort masina Bucsa din desenele Cars.

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort cu poza mica sirena]]> http://www.ladolceria.ro/tort-cu-poza-mica-sirena.html Tort cu poza mica sirena

Price:247,70 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort Pokemon Go cu Pikachu]]> http://www.ladolceria.ro/tort-pokemon-go-cu-pikachu.html Pokemon Go, un joc de realitate augmentata, dedicat personajelor din desenele animate acum si in varianta dulce

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort cu monstrul din Hotel Transylvania 2]]> http://www.ladolceria.ro/tort-cu-monstrul-din-hotel-transylvania-2.html Tort Hotel Transylvania 2 În Hotelul Transilvania lucrurile s-au schimbat puţin în ultima vreme: politica strictă a lui Dracula care acceptă doar monştri în hotel s-a mai relaxat, iar hotelul îşi deschide porţile şi oamenilor. Dar în spatele cavourilor închise, Dracula este neliniştit deoarece adorabilul său nepot, jumătate vampir, jumătate om, Dennis, nu dă semne că ar fi şi vampir.

Price:194,95 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort cu Regina Elsa]]> http://www.ladolceria.ro/tort-cu-regina-elsa.html Tort poza Regina Elsa

Price:247,70 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort cu micii ponei]]> http://www.ladolceria.ro/tort-cu-micii-ponei.html Tort cu ponei Rarity Applejack si Rainbow Dash

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort My Little Pony]]> http://www.ladolceria.ro/tort-my-little-pony.html Tort My Little Pony

Price:194,95 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort Shadow Trooper din Razboiul Stelelor]]> http://www.ladolceria.ro/tort-shadow-trooper-din-razboiul-stelelor.html Tort Shadow Trooper din Razboiul Stelelor, soldatul gaurii negre din Star Wars. Comanda acum un tort cu personajul negativ din Star Wars soldatul imperial. Livrarea este gratuita

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[ Tort Pony Pinkie Pie]]> http://www.ladolceria.ro/tort-pony-pinkie-pie.html Tort Pony Pinkie Pie

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort Batman curajosul]]> http://www.ladolceria.ro/tort-batman-curajosul.html Tort Batman un super erou al noptii,care ajuta oameni. Comanda un tort Batman pentru petrecerea copilului tau. Livrare gratuita.

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort robotelul Sphero BB8 droid Razboiul Stelelor]]> http://www.ladolceria.ro/tort-robotelul-sphero-bb8-droid-razboiul-stelelor.html Tort robotelul Sphero BB8 droid Razboiul Stelelor

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort lego Star Wars]]> http://www.ladolceria.ro/tort-lego-star-wars.html Tort lego Star Wars

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort Soldatul Stormtrooper Star Wars ]]> http://www.ladolceria.ro/tort-soldatul-stormtrooper-star-wars.html Tort Stormtrooper Star Wars, personajul negativ preferat din Războiul Stelelor. Comanda acum un tort cu sinistru soldat Stormtrooper, livrarea este gratuita

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort Yoda din Star Wars]]> http://www.ladolceria.ro/tort-yoda-din-star-wars.html Tort Yoda din Star Wars Maestrul Yoda personajul tau preferat din Star Wars, puternic si intelept. Comanda acum un tort cu Yoda si livrarea este gratuita.

Price:311,93 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort cu Hulk]]> http://www.ladolceria.ro/tort-cu-hulk.html Uriasul Hulk, un personaj foarte indragit de copii

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort Minion Rush]]> http://www.ladolceria.ro/tort-minion-rush.html Acum si in varianta de tort aniversar acest personaj popular Minion Rush.

Price:155,96 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort Minions Party]]> http://www.ladolceria.ro/tort-minions-party.html

Ce tipuri de ingrediente folositi?

Majoritatea ingredientelor folosite sunt naturale. Utilizam lapte crud, oua, unt, ciocolata, mascarpone etc. Cu foarte putine exceptii, precum colorantii necesari figurinelor din martipan, ingredientele noastre sunt naturale.

Frisca este naturala sau vegetala?

Pentru ca tinem foarte mult si la aspectul torturilor noastre, utilizam un mix de 75% frisca naturala si 25% frisca vegetala.

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort papusa Regina Elsa]]> http://www.ladolceria.ro/tort-papusa-regina-elsa.html Tort papusa Regina Elsa

Price:311,92 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort cu testoasele ninja]]> http://www.ladolceria.ro/tort-cu-testoasele-ninja.html Tort cu testoasele ninja

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort clasic Kranz cu fructe ]]> http://www.ladolceria.ro/tort-clasic-krant-cu-fructe.html

Tort clasic Kranz cu fructe.

Price:129,03 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort cu mica sirena Ariel]]> http://www.ladolceria.ro/tort-cu-mica-sirena-ariel.html Ariel, fiica cea mai mica a regelui Triton, este nemultumita de viata in mare si este curioasa sa vada cum traiesc oamenii. Ea colectioneza obiecte omenesti impreuna cu prietenul ei cel mai bun, pestele Flounder. Ignorand avertismentele tatalui ei si ale lui Sebastian de a nu se apropia de oamenii, intr-o seara il salveza pe printul Eric de care se indragosteste. Acesta nu isi aminteste cine l-a salvat, ci doar vocea fetei. Peantru a putea fi impreuna cu el, Ariel merge la Ursula, vrajitoarea marii. Dar Ursula are alte planuri pentru sirena si tatal ei.

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort Darth Vader din Star Wars]]> http://www.ladolceria.ro/tort-darth-vader-din-star-wars.html Nu subestima puterea Fortei. Comanda acum tort Darth Vader din Star Wars pentru o petrecere plina da aventura

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort pentru majorat cu pantof Pink City]]> http://www.ladolceria.ro/tort-pentru-majorat-cu-pantof-pink-city.html Tort pentru majorat cu pantof Pink City 4 kg

Price:311,92 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort fashion Chanel]]> http://www.ladolceria.ro/tort-fashion-chanel.html Tort fashion Chanel

Price:311,92 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort buburuza vesela]]> http://www.ladolceria.ro/tort-buburuza-vesela.html Tort buburuza vesela

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort mot 1 an]]> http://www.ladolceria.ro/tort-mot-1-an.html Tort mot 1 an

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort excavator]]> http://www.ladolceria.ro/tort-excavator.html Tort excavator

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort insula dinozaurilor]]> http://www.ladolceria.ro/tort-insula-dinozaurilor.html Tort insula dinozaurilor

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort dinozaur T-Rex]]> http://www.ladolceria.ro/tort-dinozaur-t-rex.html Tort dinozaur T-Rex

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort cu Dinozauri]]> http://www.ladolceria.ro/tort-cu-dinozauri.html Tort cu Dinozauri

Price:194,95 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort TNT Minecraft]]> http://www.ladolceria.ro/tort-tnt-minecraft.html Tort TNT Minecraft

Price:155,96 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort Minecraft]]> http://www.ladolceria.ro/tort-minecraft.html Tort Minecraft

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort Joc de Table]]> http://www.ladolceria.ro/tort-joc-de-table.html

Ce tipuri de ingrediente folositi?

Majoritatea ingredientelor folosite sunt naturale. Utilizam lapte crud, oua, unt, ciocolata, mascarpone etc. Cu foarte putine exceptii, precum colorantii necesari figurinelor din martipan, ingredientele noastre sunt naturale.

Frisca este naturala sau vegetala?

Pentru ca tinem foarte mult si la aspectul torturilor noastre, utilizam un mix de 75% frisca naturala si 25% frisca vegetala.

Ce martipan folositi?

Martipan veritabil din pasta de migdale

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort masina Porsche]]> http://www.ladolceria.ro/tort-masina-porsche.html

Tort masina Porsche de culoare galbena.

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort Lego Mania]]> http://www.ladolceria.ro/tort-lego-mania.html

Ce tipuri de ingrediente folositi?

Majoritatea ingredientelor folosite sunt naturale. Utilizam lapte crud, oua, unt, ciocolata, mascarpone etc. Cu foarte putine exceptii, precum colorantii necesari figurinelor din martipan, ingredientele noastre sunt naturale.

Frisca este naturala sau vegetala?

Pentru ca tinem foarte mult si la aspectul torturilor noastre, utilizam un mix de 75% frisca naturala si 25% frisca vegetala.

Ce martipan folositi?

Martipan veritabil din pasta de migdale

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort clasic "Te iubesc"]]> http://www.ladolceria.ro/tort-clasic-te-iubesc.html

Tort clasic "Te iubesc".

Price:129,03 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort clasic cu piscoturi si ciocolata]]> http://www.ladolceria.ro/tort-clasic-cu-piscoturi-ciocolata.html

Tort clasic cu piscoturi si ciocolata.

Price:129,03 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort Cutiuta cadou]]> http://www.ladolceria.ro/tort-cutiuta-cadou.html

Tort Cutiuta cadou.

Price:155,96 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort Rosu ca focul]]> http://www.ladolceria.ro/tort-rosu-ca-focul.html

Tort pentru ziua indragostitiilor cu trandafiri rosii.

Price:146,79 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort Valentine love]]> http://www.ladolceria.ro/tort-valentine-love.html

Tort Valentine love.

Price:155,96 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort Masina de Politie]]> http://www.ladolceria.ro/tort-masina-de-politie.html

Tort Masina de Politie Audi Q7.

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000
<![CDATA[Tort masina Ferrari]]> http://www.ladolceria.ro/tort-masina-ferrari.html

Tort masina Ferrari de culoare rosie.

Price:233,94 RON

]]>
Fri, 03 Nov 2017 22:00:52 +0000